
Het object vertelt met workshop
Tijdens een bezoek aan Depot Boijmans Van Beuningen kijk je je ogen uit. In dit gebouw worden 151.000 kunstobjecten bewaard. Waarom bewaren we al deze voorwerpen? Wat valt er over te ontdekken? Welke verhalen vertellen ze ons?
In de vitrines in het atrium kun je verschillende kunstwerken vanuit allerlei standpunten bekijken. De studenten onderzoeken een aantal objecten van de voor-én achterkant en ontdekken meer over de tijd waarin ze werden gemaakt, de verhalen en ideeën van zowel de maker als henzelf. Geïnspireerd door een gekozen collectiestuk gaan de studenten in het aan de slag met verschillende materialen. Ze ontdekken hoe ze hun eigen ideeën en verhalen kunnen vertalen naar een kunstwerk.
N.B. per 12 studenten is 1 begeleider vanuit school verplicht.
WEBORDER
Ben je in het bezit van de cultuurkaart, klik dan hier om de boeking op basis van je cultuurkaart nummer te maken. De betaling wordt dan door ons in de CJP portal aangemaakt.