Previous Next Facebook Instagram Twitter Back to top

Directie en medewerkers

Hier zijn de contactgegevens te vinden van directie en stafmedewerkers van Museum Boijmans Van Beuningen. De medewerkers zijn per mail te bereiken via onderstaande e-mail adressen of via telefoonnummer: 010-4419400.

Sjarel Ex - Directeur - info@boijmans.nl
Sjarel Ex - Directeur - info@boijmans.nl Meer informatie
Ina Klaassen - Zakelijk leider / Plaatsvervangend directeur - klaassen@boijmans.nl
Ina Klaassen - Zakelijk leider / Plaatsvervangend directeur - klaassen@boijmans.nl
Cathy Jacob - Hoofd sector Presentaties - jacob@boijmans.nl
Cathy Jacob - Hoofd sector Presentaties - jacob@boijmans.nl
Sandra Kisters - Hoofd sector Collectie en onderzoek - kisters@boijmans.nl
Sandra Kisters - Hoofd sector Collectie en onderzoek - kisters@boijmans.nl
Theo Haarsma - Controller - haarsma@boijmans.nl
Theo Haarsma - Controller - haarsma@boijmans.nl
Sandra Broeren - Hoofd Marketing & communicatie - broeren@boijmans.nl
Sandra Broeren - Hoofd Marketing & communicatie - broeren@boijmans.nl
Minke van Hooff - Hoofd Relatiebeheer & filantropie - hooff@boijmans.nl
Minke van Hooff - Hoofd Relatiebeheer & filantropie - hooff@boijmans.nl
Catrien Schreuder - Hoofd Educatie en publieksbegeleiding - schreuder@boijmans.nl
Catrien Schreuder - Hoofd Educatie en publieksbegeleiding - schreuder@boijmans.nl
Peter van der Coelen - Conservator Prenten en tekeningen - coelen@boijmans.nl
Peter van der Coelen - Conservator Prenten en tekeningen - coelen@boijmans.nl
Albert Elen - Senior conservator Prenten en tekeningen - elen@boijmans.nl
Albert Elen - Senior conservator Prenten en tekeningen - elen@boijmans.nl
Friso Lammertse - Conservator oude schilder en -beeldhouwkunst - lammertse@boijmans.nl
Friso Lammertse - Conservator oude schilder en -beeldhouwkunst - lammertse@boijmans.nl
Alexandra Gaba-van Dongen - Conservator Pre-industriƫle vormgeving - dongen@boijmans.nl
Alexandra Gaba-van Dongen - Conservator Pre-industriƫle vormgeving - dongen@boijmans.nl
Mienke Simon Thomas - Conservator Toegepaste kunst en vormgeving - thomas@boijmans.nl
Mienke Simon Thomas - Conservator Toegepaste kunst en vormgeving - thomas@boijmans.nl
Annemartine van Kesteren - Conservator Design - kesteren@boijmans.nl
Annemartine van Kesteren - Conservator Design - kesteren@boijmans.nl
Francesco Stocchi - Conservator Moderne en hedendaagse kunst - stocchi@boijmans.nl
Francesco Stocchi - Conservator Moderne en hedendaagse kunst - stocchi@boijmans.nl
Saskia van Kampen-Prein - Conservator Moderne en hedendaagse kunst - kampen@boijmans.nl
Saskia van Kampen-Prein - Conservator Moderne en hedendaagse kunst - kampen@boijmans.nl
Sandra Tatsakis - Hoofd Internationale tentoonstellingen - tatsakis@boijmans.nl
Sandra Tatsakis - Hoofd Internationale tentoonstellingen - tatsakis@boijmans.nl
Els Hoek - Conservator Educatie - hoek@boijmans.nl
Els Hoek - Conservator Educatie - hoek@boijmans.nl
Rianne Schoonderbeek - Conservator Educatie - schoonderbeek@boijmans.nl
Rianne Schoonderbeek - Conservator Educatie - schoonderbeek@boijmans.nl
Christel van Hees - Hoofd Conservering en restauratie - hees@boijmans.nl
Christel van Hees - Hoofd Conservering en restauratie - hees@boijmans.nl