Previous Next Facebook Instagram Twitter Pinterest Back to top

Directie, afdelingshoofden en conservatoren

Hier zijn de contactgegevens te vinden van directie en stafmedewerkers van Museum Boijmans Van Beuningen. De medewerkers zijn per mail te bereiken via onderstaande e-mail adressen of via telefoonnummer: 010-4419400.

Sjarel Ex - Directeur - info@boijmans.nl
Sjarel Ex - Directeur - info@boijmans.nl Meer informatie
Ina Klaassen - Directeur - klaassen@boijmans.nl
Ina Klaassen - Directeur - klaassen@boijmans.nl
Cathy Jacob - Hoofd sector Presentaties - jacob@boijmans.nl
Cathy Jacob - Hoofd sector Presentaties - jacob@boijmans.nl
Sandra Kisters - Hoofd sector Collectie en onderzoek - kisters@boijmans.nl
Sandra Kisters - Hoofd sector Collectie en onderzoek - kisters@boijmans.nl
Theo Haarsma - Controller - haarsma@boijmans.nl
Theo Haarsma - Controller - haarsma@boijmans.nl
Minke van Hooff - Hoofd Relatiebeheer & filantropie - hooff@boijmans.nl
Minke van Hooff - Hoofd Relatiebeheer & filantropie - hooff@boijmans.nl
Daniël Bouw - Hoofd Marketing & communicatie - bouw@boijmans.nl
Daniël Bouw - Hoofd Marketing & communicatie - bouw@boijmans.nl
Yoeri Meessen - Hoofd Educatie & publieksbegeleiding - meessen@boijmans.nl
Yoeri Meessen - Hoofd Educatie & publieksbegeleiding - meessen@boijmans.nl
Peter van der Coelen - Conservator Prenten en tekeningen - coelen@boijmans.nl
Peter van der Coelen - Conservator Prenten en tekeningen - coelen@boijmans.nl
Albert Elen - Senior conservator Prenten en tekeningen - elen@boijmans.nl
Albert Elen - Senior conservator Prenten en tekeningen - elen@boijmans.nl
Friso Lammertse - Conservator oude schilder- en beeldhouwkunst - lammertse@boijmans.nl
Friso Lammertse - Conservator oude schilder- en beeldhouwkunst - lammertse@boijmans.nl
Alexandra van Dongen - Conservator Pre-industriële vormgeving - dongen@boijmans.nl
Alexandra van Dongen - Conservator Pre-industriële vormgeving - dongen@boijmans.nl
Mienke Simon Thomas - Conservator Toegepaste kunst en vormgeving - thomas@boijmans.nl
Mienke Simon Thomas - Conservator Toegepaste kunst en vormgeving - thomas@boijmans.nl
Annemartine van Kesteren - Conservator Design - kesteren@boijmans.nl
Annemartine van Kesteren - Conservator Design - kesteren@boijmans.nl
Francesco Stocchi - Conservator Moderne en hedendaagse kunst - stocchi@boijmans.nl
Francesco Stocchi - Conservator Moderne en hedendaagse kunst - stocchi@boijmans.nl
Saskia van Kampen-Prein - Conservator Moderne en hedendaagse kunst - kampen@boijmans.nl
Saskia van Kampen-Prein - Conservator Moderne en hedendaagse kunst - kampen@boijmans.nl
Sandra Tatsakis - Hoofd Internationale tentoonstellingen - tatsakis@boijmans.nl
Sandra Tatsakis - Hoofd Internationale tentoonstellingen - tatsakis@boijmans.nl
Els Hoek - Conservator Educatie - hoek@boijmans.nl
Els Hoek - Conservator Educatie - hoek@boijmans.nl
Rianne Schoonderbeek - Conservator Educatie - schoonderbeek@boijmans.nl
Rianne Schoonderbeek - Conservator Educatie - schoonderbeek@boijmans.nl
Christel van Hees - Hoofd Conservering en restauratie - hees@boijmans.nl
Christel van Hees - Hoofd Conservering en restauratie - hees@boijmans.nl
Hanna Leijen - Hoofd Documentatiecentrum - hleijen@boijmans.nl
Hanna Leijen - Hoofd Documentatiecentrum - hleijen@boijmans.nl
Stefan Leatemia - Hoofd Horeca & Winkel - leatemia@boijmans.nl
Stefan Leatemia - Hoofd Horeca & Winkel - leatemia@boijmans.nl
Bud Scheffer - Hoofd ICT - scheffer@boijmans.nl
Bud Scheffer - Hoofd ICT - scheffer@boijmans.nl