Contact

We maken graag kennis met u. Bel of mail ons gerust. 


Deirdre Carasso
Hoofd Relatiebeheer en filantropie
010 44.19.478
carasso@boijmans.nl


Maartje de Jong
Medewerker Fondsen.
Tijdelijk waargenomen door Aline Knip. 010 44.19.573
knip@boijmans.nl


Anna Kesler
Relatiemanager Corporate
010 44.19.684
kesler@boijmans.nl


Oukje Schepens
Medewerker Relatiebeheer en Ontvangsten
010 44.19.539
schepens@boijmans.nl
evenementen@boijmans.nl


Annelies Oudshoorn
Medewerker Relatiebeheer en filantropie
010 44.19.482
oudshoorn@boijmans.nl


Gerlinde Bolt
Junior medewerker Relatiebeheer en filantropie
010 44.19.661
bolt@boijmans.nl

Foto's: Fred Ernst