Previous Next Facebook Instagram Twitter Pinterest Back to top

Team Educatie & publieksbegeleiding

Educatie en publieksbegeleiding bij Museum Boijmans Van Beuningen staat voor kwalitatieve en innovatieve museumeducatie met lef. Als inclusief en publieksvriendelijk museum bieden we een rijk programma aan activiteiten. Daarnaast draagt educatie bij aan het ontwikkelen van Boijmans als een lerende organisatie.

We zijn benieuwd om te horen wat we voor jou kunnen betekenen of hoe we kunnen samenwerken. Aarzel niet en neem contact op met ons:

Birgit van Beek - Planner - beek@boijmans.nl
Birgit van Beek - Planner - beek@boijmans.nl
Fieke Dieleman - Medewerker educatie en programma - dieleman@boijmans.nl
Fieke Dieleman - Medewerker educatie en programma - dieleman@boijmans.nl
Tahnee Fraser - Medewerker planning - fraser@boijmans.nl
Tahnee Fraser - Medewerker planning - fraser@boijmans.nl
Lisa Heinis - Conservator educatie - lisa.heinis@boijmans.nl
Lisa Heinis - Conservator educatie - lisa.heinis@boijmans.nl
Els Hoek - Conservator educatie - hoek@boijmans.nl
Els Hoek - Conservator educatie - hoek@boijmans.nl
Yoeri Meessen - Hoofd Educatie & publieksbegeleiding - meessen@boijmans.nl
Yoeri Meessen - Hoofd Educatie & publieksbegeleiding - meessen@boijmans.nl
Karen de Moor - Senior medewerker educatie en publieksbegeleiding - moor@boijmans.nl
Karen de Moor - Senior medewerker educatie en publieksbegeleiding - moor@boijmans.nl
Wendy Varela - Medewerker digitale museumeducatie - wendy.varela@boijmans.nl
Wendy Varela - Medewerker digitale museumeducatie - wendy.varela@boijmans.nl
Inez Veldman - Senior medewerker educatie en publieksbegeleiding - veldman@boijmans.nl
Inez Veldman - Senior medewerker educatie en publieksbegeleiding - veldman@boijmans.nl
Kimberly Vicente - Junior Programmamanager - vicente@boijmans.nl
Kimberly Vicente - Junior Programmamanager - vicente@boijmans.nl
Kachiri van Zwam - Medewerker educatie en publieksbegeleiding - zwam@boijmans.nl
Kachiri van Zwam - Medewerker educatie en publieksbegeleiding - zwam@boijmans.nl
Lies Brilleman - Medewerker Educatie - lies.brilleman@boijmans.nl
Lies Brilleman - Medewerker Educatie - lies.brilleman@boijmans.nl

Cultuurcoaches

Tjyying Liu - Cultuurcoach - tjyliu@gmail.com
Tjyying Liu - Cultuurcoach - tjyliu@gmail.com
Barbara Lodder - Cultuurcoach - barbara_lodder@hotmail.com
Barbara Lodder - Cultuurcoach - barbara_lodder@hotmail.com
Shahaila Winklaar - Cultuurcoach - shahailaw@gmail.com
Shahaila Winklaar - Cultuurcoach - shahailaw@gmail.com

Neem contact op

Neem contact op met de afdeling Educatie en publieksbegeleiding via 010-4419400 of educatie@boijmans.nl.

Neem contact op