:host { --enviso-primary-color: #00BAFF; --enviso-secondary-color: #00BAFF; font-family: 'boijmans-font', Arial, Helvetica,sans-serif; } .enviso-basket-button-wrapper { position: relative; top: 5px; } .enviso-btn { font-size: 22px; } .enviso-basket-button-items-amount { font-size: 12px; line-height: 1; background: #F18700; color: white; border-radius: 50%; width: 24px; height: 24px; min-width: 0; display: flex; align-items: center; justify-content: center; text-align: center; font-weight: bold; padding: 0; top: -13px; right: -12px; } Previous Next Facebook Instagram Twitter Pinterest Tiktok Linkedin Back to top

Team Educatie & publieksbegeleiding

Educatie en publieksbegeleiding bij Museum Boijmans Van Beuningen staat voor kwalitatieve en innovatieve museumeducatie met lef. Als inclusief en publieksvriendelijk museum bieden we een rijk programma aan activiteiten. Daarnaast draagt educatie bij aan het ontwikkelen van Boijmans als een lerende organisatie.

We zijn benieuwd om te horen wat we voor jou kunnen betekenen of hoe we kunnen samenwerken. Aarzel niet en neem contact op met ons:

Birgit van Beek - Locatiecoördinator Boijmans Hillevliet - beek@boijmans.nl
Birgit van Beek - Locatiecoördinator Boijmans Hillevliet - beek@boijmans.nl
Fieke Dieleman - Programmamaker - dieleman@boijmans.nl
Fieke Dieleman - Programmamaker - dieleman@boijmans.nl
Tahnee Fraser - Planner - fraser@boijmans.nl
Tahnee Fraser - Planner - fraser@boijmans.nl
Lisa Heinis - Conservator educatie - lisa.heinis@boijmans.nl
Lisa Heinis - Conservator educatie - lisa.heinis@boijmans.nl
Els Hoek - Conservator educatie - hoek@boijmans.nl
Els Hoek - Conservator educatie - hoek@boijmans.nl
Yoeri Meessen - Hoofd Educatie & publieksbegeleiding - meessen@boijmans.nl
Yoeri Meessen - Hoofd Educatie & publieksbegeleiding - meessen@boijmans.nl
Wendy Varela - Medewerker digitale museumeducatie - wendy.varela@boijmans.nl
Wendy Varela - Medewerker digitale museumeducatie - wendy.varela@boijmans.nl
Inez Veldman - Senior medewerker onderwijs - veldman@boijmans.nl
Inez Veldman - Senior medewerker onderwijs - veldman@boijmans.nl
Stijn Kemper - Medewerker educatie Boijmans Hillevliet - stijn.kemper@boijmans.nl
Stijn Kemper - Medewerker educatie Boijmans Hillevliet - stijn.kemper@boijmans.nl
Kachiri van Zwam - Medewerker educatie en publieksbegeleiding - zwam@boijmans.nl
Kachiri van Zwam - Medewerker educatie en publieksbegeleiding - zwam@boijmans.nl
Lies Brilleman - Medewerker Educatie - lies.brilleman@boijmans.nl
Lies Brilleman - Medewerker Educatie - lies.brilleman@boijmans.nl
Gianni Antonia - Trainee Conservator Educatie - gianni.antonia@boijmans.nl
Gianni Antonia - Trainee Conservator Educatie - gianni.antonia@boijmans.nl

Boijmans cultuurcoaches

Sinds 2009 is Museum Boijmans Van Beuningen gestart met cultuurcoaches. Een cultuurcoach staat met een been in het museum en tegelijk met het andere been in de school. Wekelijks krijgen leerlingen structureel les van deze museumdocent, over kunst, cultuur, het museum als bedrijf. Waar mogelijk worden verbanden gelegd met andere vakken en werken we zo veel mogelijk vakoverstijgend. We hebben cultuurcoaches op Primair- en Voortgezet Onderwijsscholen en op MBO. Samen met de cultuurcoaches luistert het museum goed naar de vraag van de school. Hoe kan kunst en cultuur bijdragen aan een betekenisvolle leeromgeving? Welke thema’s, onderwerpen, competenties en vaardigheden kunnen we aanspreken? Wat zijn specifieke aandachtspunten van de school? Juist door het structurele karakter van de lessen kan er echt gebouwd en ontwikkeld worden.

Neem contact op

Neem contact op met de afdeling Educatie en publieksbegeleiding via 010 4419 465 of educatie@boijmans.nl.

Neem contact op

Contact

Vragen over activiteiten of boekingen? Specifieke wensen voor een (onderwijs)programma?

Neem dan contact op met onze planner door een mail te sturen aan educatie@boijmans.nl (telefonisch bereikbaar op dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur).

Afdeling Educatie & publieksbegeleiding
Afdeling Educatie & publieksbegeleiding